דלג לתוכן הראשי
Bosch בישראל

קבוצת Bosch בסקירה קצרה

הפעילות שלנו מחולקת לארבעה מגזרים עסקיים: פתרונות תחבורתיים, טכנולוגיה תעשייתית, מוצרי צריכה וטכנולוגיית אנרגיה ובניה. כספקית IoT מובילה, Bosch מציעה פתרונות חדשניים לבתים חכמים, תעשייה 4.0 ותחבורה חכמה. Bosch עסוקה בהגשמת החזון של ניידות שהיא בת קיימא, בטוחה ומרגשת. החברה משתמשת במומחיות שלה בטכנולוגיית חיישנים, תוכנה ושירותים, כמו גם בענן IoT משלה, כדי להציע ללקוחותיה פתרונות חכמים חוצי תחומים ממקור יחיד. המטרה האסטרטגית של קבוצת Bosch היא לאפשר חיים מחוברים עם מוצרים ופתרונות שמכילים בינה מלאכותית (AI) או שפותחו או יוצרו בעזרתה. Bosch משפרת את איכות החיים ברחבי העולם בעזרת מוצרים ושירותים חדשניים המציתים התלהבות. בקיצור, Bosch יוצרת טכנולוגיה שהיא "טכנולוגיה לחיים".

429,400

associates worldwide

91.6

billion euros sales revenue

468

subsidiaries and regional companies in approximately 60 countries

4.8

billion euros EBIT from operations

הפורטרט של Robert Bosch

ההיסטוריה שלנו

בשנת 1886 מייסד רוברט בוש את "הסדנה למכניקה מדוייקת והנדסת חשמל" בעיר שטוטגרט. כך נולדה החברה הפועלת כיום ברחבי העולם כולו. כבר מההתחלה החברה התאפיינה בעוצמה של חדשנות ובמחויבות חברתית.

מפעל פוטו-וולטאי באתר Bosch Nashik בהודו.

אנחנו לוקחים אחריות

על-ידי נקיטה באחריות כלכלית, סביבתית וחברתית, אנו רוצים לשפר את איכות החיים של בני האדם ולשמור על פרנסתם של הדורות הנוכחיים והעתידיים. אסטרטגיית הקיימות שלנו מבוססת על יעדים קונקרטיים בכל תחומי ההתמקדות. במשך שנים רבות אנו פועלים בעקביות למימוש יעדים אלו - והגענו לאבן דרך מרכזית ראשונה בניטרליות פליטות הפחמן.

Stefan Hartung

אתיקה

אתיקה היא חלק בלתי נפרד מערכי החברה שלנו. עם כללי התנהגות התקפים ברחבי העולם, אנו שואפים להגן על מקורבינו וחברתנו, כמו גם על לקוחותינו ושותפינו.

Work #LikeABosch

אכפת לנו ב-Bosch. בשבילכם, בשביל העסק שלנו והסביבה שלנו. ההבטחה שלנו לשותפים שלנו היא איתנה: אנו צומחים יחד, אנו נהנים מהעבודה שלנו ואנו נותנים השראה זה לזה. הצטרפו והרגישו את ההבדל.

שני מקורבים יושבים על שולחן אחד מול המסכים שלהם במצב תכנות זוגי ומצלצלים כוסות.

מה Work #LikeABosch מייצג

בואו לגלות כיצד לצמוח, ליהנות ולהעניק השראה עם Bosch.

קבוצה מגוונת אוחזת בצעיפים עליהם כתוב “Join the Team” ומצביעה על כיסא משרדי ריק.

התחל את הקריירה שלך

מכיוון ש-Bosch הוא מותג עולמי, תוכל להגשים את תוכניות הקריירה שלך אצלנו בכל מקום בעולם. בוא לגלות את המשרות הפנויות שלנו ברחבי העולם ומצא את העבודה שמתאימה לך בצורה מושלמת.